Fotografią zajmuję się od lat. Mam doświadczenie po dwóch stronach obiektywu. Dzięki profesjonalnym fotografiom portretowym Twój wizerunek znacznie się poprawi, co zaowocować może w życiu zawodowym i prywatnym. Stworzę dla Ciebie zdjęcia, będące Twoją doskonałą wizytówką. 
 
Sesja portretowa

Sesje portretowe to moja specjalność. Może być to plener, street fashion bądź inny wspólnie ustalony projekt. Sam prowadzę Social Media związane z modą, podpowiem jakie będą najlepsze. Zrobię dla Ciebie zestaw profesjonalnych ujęć, którymi zachwycisz w swoich profilach.

Sesja okolicznościowa

Stworzę dla Ciebie piękną pamiątkę zdjęciową z ważnego dla Ciebie chwil w życiu. Mogą być to na przykład wspólne ujęcia rodziny bądź reportaż z wydarzenia organizowanego dla większego grona.

Sesja biznesowa

Stworzę dla Ciebie lub Twoich pracowników profesjonalne fotografie dopasowane stylem oraz klimatem do branży. Przekonujące i fachowe zdjęcia to najlepsza wizytówka biznesowa.

Fotografia produktowa

W kreatywny sposób zaprezentuję Twoje usługi, produkty lub lokal. Przedmiot sesji potrafię przedstawić tak, aby był najatrakcyjniejszy dla potencjalnego klienta.​

„Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.”