[:pl]

Witajcie. Wpis ten jest pierwszym w nowej kategorii. Jakiś czas wstecz raczej bym jej unikał, jednak facet także powinien (co jakiś czas przynajmniej) zadbać o siebie. Ja sam nie jestem zwolennikiem różnorakich kosmetyków. Mam nieco wstrętu do tłustych kremów. Stosuję je tylko wtedy, kiedy muszę. Być może właśnie one, poprzez doświadczenia z młodości bądź przeszłości, dają facetowi złe wspomnienia i unika tego jak ognia. Jednak dobry, ładny zapach to rzecz, którą powinien lubić każdy mężczyzna, bo… lubi go każda kobieta 🙂 .

Ja preferuję wody owocowe zdecydowanie bardziej od typowych, ciężkich zapachów męskich.
Jednym z takich zapachów jest perfum GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO. Świeży. O nucie zapachowej mocno wodnej, cytrusowej, o kwiatowym dopełnieniu zapachu. Mnie bardzo przypadają do gustu. Kilka osób płci przeciwnej niegdyś zdradziły mi, że nie tylko mnie się podobają, warto sobie to zapamiętać!

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme to silny zapach dla silnych mężczyzn. Nie bój się ukazać i zwrócić na siebie uwagi. Pozwól sobie i swojemu otoczeniu na niepowtarzalne przeżycie męskości w postaci upojnego zapachu tych perfum. Iskrzące esencje paczuli i mandarynki w połączeniu z ciepłymi i męskimi tonami cedrowego drzewa z niezwykłym daktylowym aromatem na koniec. To wyzwanie dla mężczyzn. To perfumy Acqua di Gio Pour Homme.

Bądź postrzegany tak jak tego chcesz. Pokaż światu, że jesteś silny, swobodny i kipi z Ciebie seksapil! Czerp pewność siebie i unikalność z Armani, marki, która nie boi się być inna. Zapach Acqua di Gio Pour Homme uczyni z Ciebie prawdziwego mężczyznę. Mężczyznę, który nie boi się być w centrum uwagi i być podziwianym za to jaki jest.


fot. Maciej Cichosz[:en] [:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *