[:pl]image(7)

Witajcie! Post ten dotyczy dwóch rzeczy. Z jednej strony chciałbym poruszyć temat tego, w co się spakować by było praktycznie i przy tym stylowo, a z drugiej strony chciałbym przedstawić świetną polską markę robiącą właśnie takie torby do spakowania.
Firma Solier , którą przyjemność mam reprezentować, jest POLSKĄ marką, co w tym gąszczu różnego rodzaju firm reklamujących się za pośrednictwem blogów oraz SocialMediów niezmiernie cenię.
Torby, które oferują, są soli(er)dne, trwałe, wygodne, pojemne, a przede wszystkim, co ważne dla tematyki tego bloga, stylowe! Jasne, zawsze można wziąć byle jaki plecak (o zgrozo, ileż to razy jeszcze chwytany jest przez facetów plecak z gimnazjum, liceum, brakuje tylko żeby to był tornister z podstawówki), bo liczy się praktyczność i pojemność, ale momentami chciejmy wyglądać też przy tym wszystkim dobrze!
Nie mam na myśli bynajmniej absolutnie wyjścia na trening, na grę z przyjaciółmi w piłkę bądź wypad na działkę na grilla. Tam i ja używam sportowej torby, plecaka z moim ulubionym zespołem sportowym i tym podobnych form przechowania najpotrzebniejszych rzeczy. Chodzi mi o sytuacje, gdzie podróżujemy do rodziny, do przyjaciół, w delegację. Będziemy znajdowali się na przykład na przystankach, dworcach. Chcemy, aby to wszystko wyglądało dobrze i schludnie, a przy tym komponowało się z naszym outfitem.

Pierwsza propozycja to torba podróżna ze sztucznej skóry (Kup tutaj) w kolorze czarnym. Dostępna także wersja w kolorze brązowym. Bardzo praktyczna, nie rzucająca się w oczy, a przy tym naprawdę pojemna i stylowa. Praktyczna ze wzlędu na duże uszy, za które możemy ją trzymać, a jednocześnie posiada długi pasek, który możemy założyć na ramię. Zmieścimy do takiej torby więcej, niż do bardzo popularnej, małej walizeczki, która dodatkowo nie do końca musi pasować do naszej eleganckiej koszuli bądź stonowanego, klasycznego płaszcza.

Druga poropozycja to plecak miejski (Kup tutaj), który będzie doskonały wszędzie- na uczelnię, do pracy, do biura. Klasyczny, czarny, w klimacie skórzanym. Nie musimy obawiać, że mając taki na ramieniu ktoś weźmie nas za gimnazjalistę czekającego na autobus, a w przypadku mnóstwa plecaków kolorowych, dostępnych na rynku, tak właśnie można by pomyśleć.
Zarówno torba jak i plecak wykańczane świetnymi, estetycznymi zamkami oraz logo wytłaczanym w materiale.

image image image image-37[:en]image(7)

Weekend Bag and Backpack Solier – http://sklep.solier.pl/

 

image image 

[:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *