[:pl]

Ramoneska- klasyk, kojarzący się z czarną, skórzaną kurtką. Czy musi wyglądać tylko w ten sposób? Ja w tej propozycji chcę pokazać ją od nieco innej strony. Zamszowa, brązowa (a nawet nieco camelowa) kurtka, jest jedną z moich ulubionych opcji na wiosnę. Ma wydźwięk mocno elegancki przy odpowiednim zestawieniu, tutaj w wersji sportowej także nadaje swoistej klasy. Klapy, które rzecz jasna mają możliwość zapięcia, w moim przekonaniu dostają całego uroku dopiero wówczas, gdy są swobodne i mogą układać się „jak im się podoba”.
U mnie kurtka z białym t-shirtem pod spodem. Inną, ciekawą opcją, jest koszulka w paski lub bluza z kapturem. Szara, czarna, nawet biała. Wersja elegancka wyglądałaby dobrze ze swetrem, na przykład beżowym, mam nadzieję jeszcze taką wersję pokazać.
Do tego czarne spodnie z poszarpaniami, imitacją ubrudzenia farbą. Białe buty idealnie komponować będą się zawsze z białym podkoszulkiem i tym razem nie jest inaczej.  W końcu typowe trampki mogły zagościć na nogach.
Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to produkt WayDarby (KUP TUTAJ). Tym razem postawiłem na złoty zegarek firmy Dukudu (KUP TUTAJ).

 


fot. Maciej Cichosz

Kurtka: Zara
Koszulka: Zara
Spodnie: Zara
Buty: Adidas Superstar
Okulary: Waydarby
Zegarek: Dukudu

Kup podobny look:

[:en]


fot. Maciej Cichosz

 

Jacket: Zara
T-shirt: Zara
Jeans: Zara
Shoes: Adidas Superstar
Sunglasses: Waydarby (BUY HERE)
Watch: Dukudu (BUY HERE)

Shop this look:

[:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *