[:pl]image(3)

 

Koszula z tego posta to bez dwóch zdań jedna z „najbezpieczniejszych” stylizacji. Nie chodzi tu nawet o kolor, ale po prostu- koszula w kratę jest bardzo popularna wśród mężczyzn, którzy do mody przykładają większą czy też mniejszą uwagę. Nie szokuje, w większości wypadków wygląda schludnie, wypada ją założyć na niemal każdą okazję, przy czym w tym wypadku należy zwrócić uwagę na materiał oraz gatunek.
Lubię zarówno eleganckie, z cienkiej i przyjemnej bawełny, jak i flanelowe, nieco hipsterskie.
W swojej szafie posiadam ich kilka, głównie w klasycznej kolorystyce. Czarno-białe, czarno-szare, biało-granatowe i tym podobne z pewnością zawsze będą wyglądały dobrze. Nie jestem zwolennikiem łączenia więcej niż trzech odcieni. Moim ulubionym kolorem na sezon jesienno-zimowy jest czerwono-czarny, mam nadzieję, że uda mi się coś więcej na ten temat powiedzieć przy okazji innej stylizacji.

W tym poście natomiast pokazuję czarno-szarą koszulę Pull&Bear. Czarny zegarek z bardzo dużą kopertą oraz bransoletka Paul Hewitt ciekawie podkreślają jej uniwersalność, estetyczność, a jednocześnie swobodę.

image[:en]image(3)

Shirt: Pull&Bear

image[:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *