[:pl]
Witajcie kochani.
Całkiem niedawno przedstawiałem unboxing butów od www.akardo.pl i model, który chcę zaprezentować w tym poście, zdobył serce niejednej osoby. Te buciki wygrały Waszą ankietę na lepszy model i choć brązowe monki uwielbiam, to chyba zagłosowałbym tak jak Wy.
Czarne, zamszowe sztyblety „chodziły za mną” już od dawna. Są idealnym wyborem dla kogoś, kto chce buty do stylizacji eleganckiej, na co dzień do pół formalnej wersji, ale i do streetowej, luźnej propozycji. Tak- przede wszystkim chciałbym poruszyć tę właśnie ostatnią kategorię.
Jest masa ludzi, którzy lubią wrzucić na siebie jakąś bluzę, bomberkę, ramoneskę czy katanę, a są święcie przekonani, że idealnymi butami, które zachowają luźny styl, będą jakieś sneakersy.
Ja w tej stylizacji chcę pokazać, że facet zakładający zamszowe sztyblety do streetowego looku, wciąż będzie wyglądał luźno, a jednocześnie nieco bardziej z klasą.
Ja zdecydowałem się na lekką ramoneskę w kolorze moro, połączoną z białym t-shirtem w czarne paski oraz klasyczne, czarne jeansy ze srebrnym łańcuszkiem.


Nieco więcej o butach- Akardo.pl to POLSKA MARKA butów, z siedzibą w Wadowicach, tworząca obuwie z wielką pasją oraz tradycją rzemieślniczą. Każdy but wykonany jest na specjalne zamówienie, nie są brane z półki i wrzucane do paczki. Mamy pewność, że otrzymamy produkt najwyższej klasy, stworzony z wielkim profesjonalizmem specjalnie na nasze stopy.


Mój model charakteryzuje się czarnym, nubukowym materiałem, piękną, kontrastową podeszwą oraz elastyczną wstawką po obu stronach, typową dla sztybletów. Wybrałem model bez ocieplenia w środku i wydaje mi się, że taka opcja jest najlepsza w tym wypadku.
BEZPOŚREDNI LINK DO BUTÓW: https://akardo.pl/pl/p/Czarne-sztyblety/1593

[:en] [:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *